O nas

           Biuro rachunkowe BEMARKO S.C. rozwija swoją działalność w Krapkowicach od 2007 roku, natomiast od 2010 roku działa również na rynku w Kędzierzynie - Koźlu. Prowadzone jest od początku przez księgowe z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy zawodowej na stanowisku Głównej Księgowej zarówno w firmie budowlanej, jak i produkcyjnej z udziałem kapitału zagranicznego. Doświadczenie zawodowe obrazuje profesjonalnym prowadzeniem biura rachunkowego zachowując wysokie standardy usług. Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

           Obecnie zatrudniamy kilkanaście wykwalifikowanych księgowych z doświadczeniem w zakresie obsługi finansowo-księgowej, znajomością przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego z różnych zakresów. Dysponujemy także specjalistami w dziedzinie kadrowo-płacowej. Ponadto współwłaścicielka Beata Menzel posiada świadectwo kwalifikacyjne na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

      Biuro zapewnia reprezentowanie podatnika, jak i firmy przed Urzędem Skarbowym, a także ZUS. Współpracując z biurem rachunkowym BEMARKO S.C. każdy klient ma zagwarantowaną poufność i pełne bezpieczeństwo informacji oraz danych.